Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Teknik Personel Hizmetleri

Teknik Personel Hizmetleri

 IT personel kiralama hizmeti, firmanızın ihtiyaç duyduğu bilişim teknolojileri elemanlarını out source yönetimi ile size sağlayarak, sizin sadece kendi işinize odaklanmanızı sağlar. Yeni bir IT departmanı kurmak veya nitelikli bilişim teknolojileri elemanları bulmak çoğu zaman masraflı ve uzun zaman alan bir süreçtir. Ancak Göksun uzman kiralama hizmeti ile firmanız için yetkin olmadığınız konularda alanında uzman bilişim teknoloji elemanları kiralayabilir ve firmanızın tüm bilişim teknolojileri operasyonlarında nitelikli iş gücüne sahip olursunuz.

BT uygulamalarının sorunsuz bir şekilde işletilmesinin garantisini veren Göksun, minimum maliyetle maksimum verimliliği hedefleyerek tasarruf etmenize olanak sunmaktadır. Mevcut veya olası sorunların tespit edilmesinde ve çözümünde 7 gün 24 saat Göksun uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.

 

Uzman Kiralama Hizmetinin Avantajları

İşinize Odaklanın

IT operasyonları çoğu zaman karışıktır ve nitelikli eleman bulmak oldukça zordur. Ancak Göksun, sağladığı uzman kiralama hizmeti ile IT operasyonlarınızı kusursuz yöneterek size işinize odaklanma imkanı verir.

Zaman Tasarrufu

Kendi IT departmanınıza sahip olduğunuzda yeni eleman seçimi ve bu elemanların eğitimi oldukça uzun bir süreçtir. Ancak uzman kiralama hizmeti ile tüm bilişim teknolojileri süreçleriniz profesyonelce yönetilir.

Uzman Bilgisi

Uzmanlarımız birçok IT süreçlerine dahil olarak birçok proje ve sistemi sorunsuz yönetmişlerdir. Bu tecrübe ile ekibimiz yaşamış olduğunuz problemlere anında müdahale ederek, sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

Esneklik

BT süreçlerinde yeni bir operasyon söz konusu olduğunda kendi IT departmanınız ile bu zorlu olabilir. Ancak uzman kiralama hizmeti ile ilgili operasyon kapsamında size ekstra uzman tahsis edilerek süreç sorunsuz tamamlanır.

Tasarruf İmkanı

Kendi IT ekibiniz olduğunda, çalışanların yasal hakları, sigorta, yemek, maaş gibi birçok masrafınız olur. Ancak uzman kiralama hizmeti ile sadece kiralama hizmetinin ücretini ödeyerek tasarruf edersiniz.

7/24 Destek

Uzman kiralama hizmeti ile kendi bilişim teknoloji operasyonlarınız için 7 gün 24 saat destek alarak sistemlerinizin ve servislerinizin sürekli olarak hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Önceki
Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti
Sonraki
Yedekleme ve Felaket Kurtarma Hizmetleri