Sunucu ve veri depolama
Endüstri standardı sunucular ve veri depolama çözümleriyle her ölçekteki firma için bilgi teknolojisi altyapısı çözümleri sunuyoruz. Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HP iş ortaklığını yürüten firmamız; sunucuların temini, montajı, devreye alınması ile yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.

Doğru çözümler için en önemli nokta ihtiyaç analizinin doğru olarak yapılması ve fiyat/performans anlamında en doğru ürünlerin belirlenmesidir.

Bu doğrultuda geliştirilen bir veri depolama çözümü, verilerinizin sınıflandırılabilir olmasına olanak sağlarken, elinizdeki bilginin yönetilebilir olmasını da sağlamaktadır. Bilginin yönetilebilir olması ve sahip olduğunuz bilginin raporlanabilir hale gelmesi şirketinizi ve müşterilerinizi daha iyi anlamanıza ve bu doğrultuda stratejiler geliştirmenize olanak sağlar.

Son yıllarda veri depolama üniteleri üzerinde sanallaştırma teknolojileri yaygın biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda donanım üreticileri farklı çözümler ile kendilerini ayrıştırmaktadır. Veri depolama üniteleri üzerindeki disklerin sanallaştırmasından veri depolama ünitelerinin sanallaştırılmasına kadar farklı çözümler sunulmaktadır.

Geleneksel yapıların yerini yönetilebilir, verimli, yüksek performans sağlayabilen akıllı veri depolama ürünleri almaktadır.